Castelgarden XDC140 kaina
Castelgarden XDC140 kaina
Vejos traktorius Castelgarden XDC 140; 5,8 kW; mechaninė pavarų dėžė |
|
2239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vejos traktorius Castelgarden XDC 140Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4364.0 € |
|
3155.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vejos traktorius Castelgarden XDC 140; 5,8 kW; mechaninė pavarų dėžė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
2147.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2147.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejos traktorius Castelgarden XDC 140; 5,8 kW; mechaninė pavarų dėžė |
|
2239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CASTELGARDEN XDC 140 Vejos traktoriukas 5.8kW, 84cm (POWERED BY STIGA) |
|
2299.00 €
|
Į parduotuvę toolsta.lt |
Castelgarden XDC 140Nemokamas pristatymas nuo 50 € |
|
2299.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
2299.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Vejos traktorius Castelgarden XDC 140Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4364.0 € |
|
3155.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CASTELGARDEN |
| Kategorija | Vejos traktoriai |
| Prekės kodas | 8008984851238 |
| Tipas | vejos traktoriukai |
| Galia | 11.53ag |
| Kuro tipas | benzinas |
| Kuro bako talpa | 6l |
| Pavarų dėžė | rankinė |
| Pjovimo būdas | galinis išmetimas |
| Pjovimo plotis | 84cm |
| Šoninis išmetimas | - |
| Pjovimo aukščio reguliavimas | 25-80mm |
| Funkcijos | Žolės surinkimo krepšys |
| Galingumas | 5800w |
| Svoris | 160kg |
| Rodyti daugiau | |

























