Varr VH8030 kaina
Varr VH8030 kaina
Varr VH8030 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.62 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
15.62 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Omega Gaming Varr VH8030Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.09 € |
|
17.69 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Žaidimų LED RGB ausinės VARR su mikrofonu 3.5 |
|
17.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
17.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės Omega Gaming Varr VH8030 |
|
19.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
19.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Omega Varr headset VH8030, black | 5907595455534 |
|
32.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
32.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Omega Varr headset VH8030, black 5907595455534 |
|
34.92 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
34.92 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Omega Varr headset VH8030, black |
|
36.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
36.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARR |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5907595455534 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | -m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | rgb apšvietimas; lankelis: reguliuojamas; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 200g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |
















