Varr VH8050 kaina
Varr VH8050 kaina
Omega headset Varr VH8050Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
17.35 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laisvų rankų įranga VARR GAMING VH8050 su mikrofonu (RGB 3,5mm) juoda |
|
19.02 €
|
Į parduotuvę phonedalys.lt |
Omega Varr VH8050 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
29.98 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Varr Pro Gaming Headset with RGB Backlight, Highly Sensitive Microphone (4x 1.5m.. |
|
30.54 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Laidinės ausinės Omega Varr VH8050, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
31.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės ausinės Omega Varr VH8050, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
31.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Omega Varr headset VH8050, black | 45561 |
|
32.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
32.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Omega Varr VH8050, Black 45561 |
|
35.38 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
35.38 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Omega headset Varr VH8050, black |
|
37.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
37.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Ausinės Omega Laisvų rankų įranga VARR GAMING VH8050 su mikrofonu (RGB 3,5mm) ju.. |
|
41.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
41.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 15:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARR |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5907595455619 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; led rgb apšvietimas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas |
| Rodyti daugiau | |



























