Valgomojo kėdė Halmar K516, alyvinė kaina
Valgomojo kėdė Halmar K516, alyvinė kaina
Valgomojo kėdė K516, matinė, alyvuogių žalia sp., 60 cm x 57 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
84.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
84.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kėdė K516, alyvuogių spalvos |
|
89.10 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
89.10 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Valgomojo kėdė K516, matinė, alyvuogių žalia sp., 60 cm x 57 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
89.32 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.32 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 11:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001201052 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 79cm |
| Gylis | 60cm |
| Kilmės šalis | lenkija |


















