Valgomojo kėdė Halmar K527, pilka kaina
Valgomojo kėdė Halmar K527, pilka kaina
Valgomojo kėdė K527, pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
109.24 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
109.24 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K527, pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
114.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
114.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Kėdė K527, pilka |
|
123.12 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
123.12 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Valgomojo kėdė K527, matinė, pilka sp., 46 cm x 60 cm x 85 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
125.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Valgomojo kėdė K527, matinė, pilka sp., 46 cm x 60 cm x 85 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
125.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 15:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001200031 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 40cm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 65cm |
| Kilmės šalis | lenkija |



















