Vakoss WS-3328 kaina
Vakoss WS-3328 kaina
Vakoss WS-3328Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.0 € |
|
11.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Internetinė kamera Vakoss WS-3328X, pilka sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.39 € |
|
14.57 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Internetinė kamera Vakoss WS-3328X, pilka sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.39 € |
|
14.57 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VAKOSS |
| Kategorija | Internetinės kameros |
| Prekės kodas | 4718308731897 |
| Gamintojo kodas | ws-3328 |
| Raiška | 1280 x 720dpi |
| Mikrofonas | + |
| Komplektacija | kamera |
| Laido ilgis | 1.6m |
| Kita informacija | integruotas mikrofonas |
| Reikalavimai įrangai | usb |
| Matmenys | 90 x 50 x 50mm |
| Svoris | 0.09kg |
| Jungties tipas | usb 2.0 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Kameros tipas | web kamera |
| Rodyti daugiau | |















