Tracer FHD WEB007 kaina
Tracer FHD WEB007 kaina
TrAcer FHD WEB007Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.0 € |
|
15.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Internetinė kamera Tracer FHD WEB007, juoda sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.19 € |
|
17.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Tracer FHD WEB007 |
|
15.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
15.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Internetinė kamera Tracer WEB007, Juodos spalvos |
|
15.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
15.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
TrAcer FHD WEB007Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.0 € |
|
15.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Internetinė kamera Tracer FHD WEB007, juoda sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.19 € |
|
17.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Internetinė kamera Tracer FHD WEB007, juoda sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.19 € |
|
17.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Tracer WEB007, 1080p Full HD, 2MP TRAKAM46706 |
|
18.52 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
18.52 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Tracer FHD WEB007Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
23.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
23.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Tracer FHD WEB007Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
24.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
24.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Kompiuterių komponentai ir priedai // Web cameras // Kamera TRACER FHD WEB007 |
|
30.93 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 03:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRACER |
| Kategorija | Internetinės kameros |
| Prekės kodas | 5907512865569 |
| Raiška | 1920 x 1080dpi |
| Mikrofonas | + |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Kita informacija | integruotas mikrofonas |
| Reikalavimai įrangai | windows xp |
| Matmenys | 71 x 32.5 x 85mm |
| Svoris | 0.113kg |
| Jungties tipas | usb 2.0 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Kameros tipas | web kamera |
| Priedai | - |
| Rodyti daugiau | |















































