Vaikiškas dviratis Orbea MX 16, mėlynas kaina
Vaikiškas dviratis Orbea MX 16, mėlynas kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ORBEA |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8434446582332 |
| Komplektacija | Dviratis |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Priekinis pavarų perjungėjas | 18t |
| Galinis pavarų perjungėjas | Alloy, 32t, 102mm |
| Surinkimo procentas | 85 |
| Didžiausias naudotojo/-ų kūno svoris | 60 |
| Garantija | 24 |
| Maksimalus ūgis | 115 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4 m. |
| Modelis | 16 |
| Minimalus ūgis | 90 |
| Kolekcija | MX |
| Rėmo dydis | 8" (20 cm) |
| Kilmės šalis | Europos Sąjunga |
| Sėdynės aukščio reguliavimas | + |
| Dviratis skirtas | Vaikams |
| Stabdžių modelis | Rankinis stabdis |
| Šakės modelis | Orbea MX 16 |
| Šakės medžiaga | Metalas |
| Balnelio modelis | DDK DK16V |
| Sėdynės medžiaga | PVC |
| Stūmiklis | - |
| Priekinių stabdžių tipas | V tipo, mechaniniai |
| Galinių stabdžių tipas | V tipo, mechaniniai |
| Priekinio rato dydis | 16 |
| Galinio/-ių rato/-ų dydis | 16 |
| Pagalbiniai ratukai | - |
| Dviračio tipas | Kalnų |
| Ratlankio medžiaga | Metalų lydinys |
| Padangos | Kenda 879 16x1.75" |
| Šakės tipas | Neamortizuojanti |
| Galinis amortizatorius | - |
| Rodyti daugiau | |
















