Vaikiškas dviratis Kross Level Mini 2.0, 20, raudonas
Vaikiškas dviratis Kross Level Mini 2.0, 20, raudonas
Vaikiškas dviratis Kross Level Mini 2.0 KRLVM220X11M003564, juoda sp./raudona sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis Kross Level Mini 2.0 KRLVM220X11M003564, juoda sp./raudona sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kalnų dviratis Kross 20", raudonasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
299.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-17 01:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KROSS |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 5902262040747 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | kalnų dviratis mtb |
| Skirta | universalus |
| Rekomend. amžius nuo | -m. |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 20in |
| Ratų skersmuo | 20'' |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Svoris | -kg |
| Pedalai | + |
| Balnelis | mtb |
| Padangos | 20" x 1.95 |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | priekiniai amortizatoriai |
| Galinis permetėjas | shimano ty 21 |
| Priekinis permetėjas | - |
| Stabdžiai | v-brake |
| Stabdžių sistema | v-brake |
| Stabdžių rankenėlės | alhonga |
| Rodyti daugiau | |














