Vaikiškas dviratis Beany Zero 20, 10, mėlynas
Vaikiškas dviratis Beany Zero 20, 10, mėlynas
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BEANY |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8595651504615 |
| Rekomenduojamas ūgis | 105-110cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | berniukams, mergaitėms |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 10in |
| Ratų skersmuo | 20'' |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Svoris | 7.5kg |
| Balnelis | beany |
| Padangos | innova 20 x 1,5" |
| Ratlankiai | 20" |
| Galinis permetėjas | shimano 14-28t |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | microshift ts39-7r |
| Stabdžių sistema | power alloy v-brake |
| Stabdžių rankenėlės | alloy alhonga 3 finger |
| Pakuotė | 23x54x102cm |
| Rodyti daugiau | |













