Karšto oro gruzdintuvė Tristar FR-9039 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Tristar FR-9039 kaina
Gruzdintuvė Tristar FR-9039, 7.5 l, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
69.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gruzdintuvė Tristar FR-9039, 7.5 l, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
72.45 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
72.45 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 02:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRISTAR |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8712836988620 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7.5l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 31.5cm |
| Gylis | 39.6cm |
| Svoris | 6.821kg |
| Gamintojo kodas | fr-9039 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | automatinis išsijungimas, apsauga nuo perkaitimo |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























