Karšto oro gruzdintuvė Tristar FR-9014 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Tristar FR-9014 kaina
Tristar Mini Airfryer | FR-9014 | Power 1150 W | Capacity 2 L | Hot air technolo..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
96.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-05-06 16:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRISTAR |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8712836990937 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 2l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 1150w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 31cm |
| Svoris | 2.32kg |
| Kita informacija | led indikatorius, laikmatis, temperatūros valdymas |
| Gamintojo kodas | fr-9014 |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |





































