Treniruoklis Tunturi GH10 Glute Ham Developer
Treniruoklis Tunturi GH10 Glute Ham Developer
Treniruoklis TUNTURI GH10 Glute Ham Developer |
|
297.67 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
297.67 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Treniruoklis Tunturi Glute Ham Developer GH10Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
327.44 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
327.44 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
Pilvo preso ir nugaros treniruoklis Tunturi GH10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499.0 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 12:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TUNTURI |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8717842030349 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 48kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 150kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 168cm |
| Plotis | 78cm |
| Aukštis | 116cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |




















