Treniruoklis inSPORTline ProfiGym N10 kaina
Treniruoklis inSPORTline ProfiGym N10 kaina
Multifunkcinis treniruoklis inSPORTline ProfiGym N10 |
|
333.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
333.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-29 09:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | INSPORTLINE |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8595153671853 |
| Svarmenų svoris | 65kg |
| Matmenys | 125 x 107 x 202cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 36kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruojami raumenys | visi |
| Treniruoklis skirtas | namams |
















