Treniruočių suoliukas Zipro Grind kaina
Treniruočių suoliukas Zipro Grind kaina
Treniruočių suoliukas Zipro GrindKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
60.02 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
60.02 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Тreniruočių suoliukas Zipro GrindKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.0 € |
|
60.02 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
60.02 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Treniruočių suoliukas Zipro GrindKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
60.02 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
60.02 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Treniruočių suoliukas Zipro GrindKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
60.02 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
60.02 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Тreniruočių suoliukas Zipro GrindKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.0 € |
|
60.02 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
60.02 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Zipro Sulankstomas treniruočių suoliukas „Grind“, juodas |
|
60.02 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
60.02 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZIPRO |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 5902659848161 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 8.4kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 110kg |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Ilgis | 105cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 116cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |



















