Treniruočių suoliukas HMS L1211 kaina
Treniruočių suoliukas HMS L1211 kaina
Treniruočių suoliukas HMS L1211Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
44.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Treniruočių suoliukas HMS L1211Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
44.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Treniruočių suoliukas HMS L1211Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
48.15 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
48.15 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
L1211 EXCERCISE BENCH HMS |
|
58.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
58.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 17:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HMS |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 5907695596922 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 110 x 45.9 x 36 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 8kg |
| Kilmės šalis | kinija |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 110cm |
| Plotis | 36cm |
| Aukštis | 46cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |















