Treniruočių nuožulnus suoliukas Rebel Active
Treniruočių nuožulnus suoliukas Rebel Active
Ławka Nuožulnus treniruočių suoliukas, REBEL ACTIVE |
|
38.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
38.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įstrižinis treniruočių suolelis Rebel ActiveTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
49.80 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 01:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REBEL |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 5901890122962 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 14kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 135cm |
| Plotis | 37cm |
| Aukštis | 85cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |















