Tracer Quanto kaina
Tracer Quanto kaina
Kompiuterinė kolonėlė Tracer Quanto, juoda sp., 5 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.79 € |
|
7.48 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Tracer Traglo 43293Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
7.63 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Speakers 2+0 Quanto Black USB |
|
5.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
5.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Tracer Quanto 43293 juodas kompiuterinės kolonėlės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
6.81 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Speakers 2+0 Quanto Black USBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
7.34 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
7.34 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Kompiuterinė kolonėlė Tracer Quanto, juoda sp., 5 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.79 € |
|
7.48 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Tracer Quanto, juoda sp., 5 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.79 € |
|
7.48 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Tracer Traglo 43293Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
7.63 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Speakers 2+0 Quanto Black USBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
7.71 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
7.71 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Kompiuterio kolonėlės TRACER TRAGLO43293 Garsiakalbiai 2+0 Quanto Juodas USB |
|
8.08 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
8.08 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Speakers computer Tracer QUANTO TRAGLO43293 (2.0, black and silver color) |
|
11.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
11.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Tracer Quanto, Black TRAGLO43293 |
|
11.97 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
11.97 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Žaidimų zona | PC | Konsolės | Priedai // Akustinės sistemos ir garsiakalbiai //.. |
|
12.48 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 23:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRACER |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 5907512824160 |
| Tipas | kompiuteriniai garsiakalbiai |
| Maitinimo šaltinis | usb lizdas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 5w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 18 - 25000hz |
| Matmenys | 15 x 6.5 x 17cm |
| Svoris | 0.27kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė |
| Jungties tipas | usb, 3.5mm jack |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | plastikas |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 18 |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | 25 |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |









































