TP-Link WR844N kaina
TP-Link WR844N kaina
Maršrutizatorius TP-Link TL-WR844N, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
14.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
14.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TP-Link | TL-WR844N - wireless router - Wi-Fi - desktop | 4-port switch | 2.4 GHzKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.29 € |
|
14.76 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
14.76 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Maršrutizatorius Router TL-WR844N 802.11n 300 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet.. |
|
15.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Belaidis maršrutizatorius TP-Link Prekė - TL-WR844N, 300 Mbps |
|
17.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
17.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
TP-Link TL-WR844N belaidis maršrutizatorius 300 Mbps Wi-Fi N IEEE 802.11b/g/n 1×.. |
|
13.10 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
TP-LINK 300 Mbps Įvairių veikimo Rė-imų Wi-Fi Maršrutizatorius (TL-WR844N)14 dienų prekių grąžinimo garantija + prekės atsiėmimas sandėlyje |
|
13.15 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.97 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.15 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.97 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TP-LINK N300 Wi-Fi 6 Router 2.4GHz |
|
13.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Router | TL-WR844N | 802.11n | 300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45)..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
13.98 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
13.98 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Maršrutizatorius TP-Link TL-WR844N, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
14.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
14.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Maršrutizatorius TP-Link TL-WR844N, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
14.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
14.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TP-LINK N300 Wi-Fi Router 300Mbps at 2.4GHz 5 10/100M Ports 2 antennas Router/Ac.. |
|
14.23 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 3.89 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
14.23 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 3.89 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Router | TL-WR844N | 802.11n | 300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45).. |
|
14.37 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Wireless Router|TP-LINK|Wireless Router|300 Mbps|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE ..Daugiau |
|
14.46 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
BELAIDIS MARŠRUTIZATORIUS TP-LINK TL-WR844NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
14.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
14.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
TP-Link | TL-WR844N - wireless router - Wi-Fi - desktop | 4-port switch | 2.4 GHzKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.29 € |
|
14.76 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
14.76 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
TP-LINK TL-WR844N 300 Mbps Multi-Mode Access Point/ Wi-Fi Router Maršrutizatorius |
|
15.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
15.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TP-LINK N300 Wi-Fi 6 Router 2.4GHz | TL-WR844N |
|
15.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
15.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
BELAIDIS MARŠRUTIZATORIUS TP-LINK TL-WR844NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
15.50 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
15.50 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
TP-LINK TL-WR844N WiFi Router N300 4x LAN 1x WAN Port 300Mb/s, WhiteDaugiau |
|
15.61 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TP-Link TL-WR844N, "Wi-Fi 4" (802.11n), vieno dažnių diapazono (2,4 GHz), Ethern.. |
|
15.89 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Belaidis maršrutizatorius TP-LINK Belaidis maršrutizatorius 300 Mbps IEEE 802.11..Daugiau |
|
15.95 €
|
Į parduotuvę goodstore.lv |
Maršrutizatorius Router TL-WR844N 802.11n 300 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet.. |
|
15.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Tp-Link TL-WR844N tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
16.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
WIRELESS ROUTER TP-LINK TL-WR844N |
|
16.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
16.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BELAIDIS MARŠRUTIZATORIUS TP-LINK TL-WR844N |
|
16.77 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
16.77 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
TP-LINK N300 Wi-Fi Maršrutizatorius 300Mbps at 2.4GHz 5 10/100M Ports 2 antennas..Daugiau |
|
16.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
16.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TP-LINK TL-WR844N TL-WR844N |
|
17.29 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
17.29 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Wireless Router|TP-LINK|Wireless Router|300 Mbps|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE ..Daugiau |
|
17.36 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Belaidis maršrutizatorius TP-Link Prekė - TL-WR844N, 300 Mbps |
|
17.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
17.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
TP-LINK N300 Wi-Fi Router 300Mbps at 2.4GHz 5 10/100M Ports 2antennas Router/Acc.. |
|
18.31 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
18.31 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Maršrutizatorius TP-LINK 300Mbps 1 WAN 4x10 100M antennas 2 TL-WR844N |
|
28.51 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 03:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6935364088880 |
| Tipas | dsl maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Wi-Fi | + |
| VPN palaikymas | + |
| Protokolo palaikymas | pptp, l2tp, ipv4, ppp over ethernet (rfc 2516), dhcp, ipv6, ddns, http, static ip |
| Kodavimas | 64/128 bitų wep, wpa/wpa2-psk, wps |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | nuo 2.4 ghz iki 2.4835 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4 x rj45 |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | 5 dbi |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 24.3mm |
| Plotis | 115mm |
| Gylis | 106.7mm |
| Svoris | 500g |
| Matmenys | 182 x 128 x 35 mm |
| Funkcijos | dhcp, ddns, firewall spi |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Gamintojo kodas | tl-wr820n |
| Rodyti daugiau | |






































































