Tecno Spark 10 Pro 256GB kaina
Tecno Spark 10 Pro 256GB kaina
Tecno Spark 10 Pro 8/ 256GB Lunar Eclipse mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.70 eur/mėn |
|
196.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Tecno Mobile telefonas SPARK 10 Pro, 8/256GB Lunar Eclipse, Juodos ir baltos spa.. |
|
205.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
205.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 20:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECNO |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 4895180796104 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | yra |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | ips+ |
| Ekrano raiška | 1080 x 2460 |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 13 |
| Papildomos funkcijos | dual sim |
| Modelis | tecno spark 10 pro |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 168.4mm |
| Plotis | 76.2mm |
| Gylis | 8.46mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas |
| Rodyti daugiau | |


























