Technics EAH-A800E kaina
Technics EAH-A800E kaina
Belaidės ausinės Panasonic EAH-A800E-K, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 270.9 € Daugiau |
|
268.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Technics wireless headset EAH-A800E-K, blackDaugiau |
|
247.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
247.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Technics EAH-A800E-K Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.24 eur/mėn Daugiau |
|
247.41 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
247.41 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Technics wireless headset EAH-A800E-K, blackDaugiau |
|
249.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
249.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Technics EAH-A800E-K, Black EAH-A800E-KDaugiau |
|
249.26 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
249.26 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Ausinės Technics EAH-A800E-K, JuodosDaugiau |
|
249.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
249.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Belaidės ausinės Panasonic EAH-A800E-K, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 270.9 € Daugiau |
|
268.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidės ausinės Panasonic EAH-A800, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 270.9 € Daugiau |
|
268.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHNICS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5025232919208 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 4 - 40000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 34Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | hybrid anc, multipoint, aptakus dizainas, Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 50val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 4hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 40000hz |
| Svoris | 298g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m, usb-c charge cable, dėklas |
| Rodyti daugiau | |






































