Techly I-WL-REPEATER2 300N kaina
Techly I-WL-REPEATER2 300N kaina
Techly Wall Plug Wireless Router 300N Wall Repeater2 I-WL-REPEATER2 |
|
25.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
25.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Techly Wireless mini router 301078 |
|
28.29 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
28.29 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Techly 301078 Belaidis mini maršrutizatorius / signalo stiprintuvas 802.11n 300M.. |
|
30.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
30.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Techly Wireless mini router / signal amplifier 802.11n 300Mb/s, Wi-Fi range exte.. |
|
31.81 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Techly 301078 Belaidis mini maršrutizatorius / signalo stiprintuvas 802.11n 300M..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
33.08 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
33.08 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Techly 301078 Belaidis mini maršrutizatorius / signalo stiprintuvas 802.11n 300M..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
35.06 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
35.06 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 11:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHLY |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 8057685301078 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | ieee 802.11b, ieee 802.11g, ieee 802.11n |
| Kodavimas | 64/128 bitų wep, wpa/wpa2-psk, wps |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 1 x 10/100 rj45 ethernet port |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | 2 |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 74mm |
| Plotis | 48mm |
| Gylis | 50mm |
| Matmenys | 48 x 74 x 50 mm |
| Gamintojo kodas | 301078 |
| Rodyti daugiau | |


















