Xiaomi DVB4459GL kaina
Xiaomi DVB4459GL kaina
Wi-Fi mesh maršrutizatorius/stiprintuvas su AX3000 dideliu greičiu ir dviejų juo.. |
|
44.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE EU White tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
50.01 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
„Xiaomi Mesh System AX3000 NE“ (1 vnt.) ESPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
50.01 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
50.01 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Xiaomi Mi Router AX3000 Mesh sistema NE (1 vnt.) balta ES DVB4459GL |
|
50.40 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Mesh System | AX3000 NE (1-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
50.65 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Mesh System | AX3000 NE (1-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
51.44 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
„Xiaomi Mesh System AX3000 NE“ (1 vnt.) ESIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
52.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
52.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AX3000 NE (1 vnt.), Baltos spalvos |
|
53.01 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
53.01 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Xiaomi router Mesh System AX3000 NE 1-pack | DVB4459GL |
|
53.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
53.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (1 pack) DVB4459GL |
|
53.79 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
53.79 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (1pack)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
55.21 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mesh System | AX3000 NE (1-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
55.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Maršrutizatorius - Xiaomi Mesh Sistema Ax3000 Wi-Fi 6 3000 Mbit/s 4 LAN Prievadai |
|
70.69 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Maršrutizatorius - Xiaomi Mesh Sistema Ax3000 Wi-Fi 6 3000 Mbit / s 4 LAN Prieva.. |
|
80.22 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6941948703094 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2976mbps |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 - 5 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4x 10/100/1000mbps |
| Jungčių kiekis (WAN) | (rj45 10/100/1000) |
| USB jungtys | - |
| Antena | + |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 100mm |
| Plotis | 100mm |
| Matmenys | 283 x 97 x 96 mm |
| Kita informacija | yra aktyvumo indikatorius |
| Rodyti daugiau | |
















































