Xiaomi DVB4423GL kaina
Xiaomi DVB4423GL kaina
DSL modemas Xiaomi AX3000T, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
43.17 €*
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
43.17 €*
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi AX3000tKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 57.69 € |
|
43.17 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
43.17 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Mi AX3000T RouterPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
42.33 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
42.33 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
DSL modemas Xiaomi AX3000T, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
43.17 €*
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
43.17 €*
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
DSL modemas Xiaomi AX3000T, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
43.17 €*
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
43.17 €*
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi AX3000tKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 57.69 € |
|
43.17 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
43.17 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi AX3000T tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
43.26 €
0-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 0-6 d.d. |
43.26 €
0-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 0-6 d.d. |
"Xiaomi" maršrutizatorius AX3000t (Baltas) |
|
43.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
43.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Mi AX3000T RouterIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
44.45 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
44.45 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi Mi AX3000T Router AX3000T |
|
45.59 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
45.59 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Xiaomi Router AX3000T EU | DVB4423GL |
|
47.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
47.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Wi-Fi maršrutizatorius AX3000 Wi-Fi 6 dviejų dažnių belaidis ryšys AX3000T 802.1.. |
|
47.80 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Xiaomi Router AX3000T EUKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
48.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
48.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Router AX3000T EU |
|
49.65 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
49.65 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi AX3000T AX3000 NFC Wi-Fi 6 2.4 GHz / 5 GHz 4-portų jungi.. |
|
50.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Xiaomi Router AX3000T EU |
|
51.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
51.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Router AX3000T |
|
53.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
53.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6941948702202 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | -mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Kodavimas | wpa/wpa2-psk, wpa2/wpa3 mix |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4x 10/100/1000mbps |
| Jungčių kiekis (WAN) | (rj45 10/100/1000) |
| USB jungtys | - |
| Antena | 4x išorinė |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Plotis | 225mm |
| Gylis | 172mm |
| Matmenys | 225 x 172 x 208.8 mm |
| Gamintojo kodas | ax3000t |
| Rodyti daugiau | |




















































