Džiovyklė TCL DP0844WE0BA kaina
Džiovyklė TCL DP0844WE0BA kaina
Džiovyklė Dryer Machine | DP0844WE0 | TCL Front loading | Energy efficiency clas.. |
|
453.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
453.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė TCL DP0844WE0BAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
454.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Džiovyklė TCL DP0844WE0BAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
467.62 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
TCL | DP0844WE0BA |
|
497.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
497.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Heat pump dryer, E, front-loading, condensing, 8 kg capacity, 59.3 cm depth,.. |
|
507.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Dryer Machine | DP0844WE0 | TCL Front loading | Energy efficiency class E | 8 kg.. |
|
508.63 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Dryer Machine | DP0844WE0 | TCL Front loading | Energy efficiency class E | 8 kg.. |
|
508.64 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Dryer Machine | DP0844WE0 | TCL Front loading | Energy efficiency class E | 8 kg.. |
|
531.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
531.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dryer Machine | DP0844WE0 | TCL Front loading | Energy efficiency class E | 8 kg.. |
|
537.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 11:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8720568113425 |
| Gamintojo kodas | dp0844we0ba |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 63db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbinių džiovyklė (pastatoma) |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Programos | medvilnė |
| Rodyti daugiau | |






















