Televizorius TCL 65C845 kaina
Televizorius TCL 65C845 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292519605 |
| Modelis | 65c845 |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | 111w |
| Metinis energijos suvartojimas | 250kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb - t/t2/c/s/s2 |
| Svoris | 22kg |
| Svoris su stovu | 25.3kg |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 70w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, lan x 1, usb 2.0 x 1 , rf x 1, optinė jungtis |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, google play |
| Smart TV funkcijos | google tv 2023 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Aukštis be stovo | 83.6cm |
| Gylis be stovo | 7.9cm |
| Aukštis su stovu | 86.5cm |
| Plotis su stovu | 144.6cm |
| Gylis su stovu | 32cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |
























