Televizorius TCL 50C809 kaina
Televizorius TCL 50C809 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292521653 |
| Plotis | 111.2 |
| Aukštis | 65 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 16500 |
| Svoris | 12.4 |
| Gylis | 6.7 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Procesoriaus modelis | Quade Core |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 50C809 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 71 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 30.1 |
| Aukštis su stovu | 71.2 |
| Svoris be stovo | 10.9 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 30 |
| Vidinė atmintis, GB | 20.7 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| WiDi sąsaja | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 144 |
| DLNA | + |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 185 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.76 |
| Pakuotės plotis | 0.16 |
| Pakuotės ilgis | 1.27 |
| Televizorių įstrižainė | >86" |
| Rodyti daugiau | |



























