Televizorius TCL 50C805 kaina
Televizorius TCL 50C805 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 11:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292521486 |
| Modelis | 24hb4t05nav |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 50" (~127 cm) |
| Galia | 20w |
| Metinis energijos suvartojimas | 71kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| Svoris su stovu | 10.3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 144hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x2, usb 2.0 x2, ethernet (lan), 3.5mm headphone jack, ci slot |
| Funkcijos | - |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | - |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |































