Kavos aparatas Taurus Verona 6 kaina
Kavos aparatas Taurus Verona 6 kaina
Taurus VERONA 6 Filter kaffemaskine 0,Daugiau |
|
46.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
46.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-19 01:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TAURUS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8414234206145 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 550w |
| Aukštis | 26.6cm |
| Plotis | 22.8cm |
| Gylis | 17.3cm |
| Svoris | 1.2kg |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1.1l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


























