Taurus Spacex 3000 kaina
Taurus Spacex 3000 kaina
Lygintuvas su garo generatoriumi Taurus Sliding Spacex 3000 Non Stop SSD3001, 30..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
129.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
129.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas su garo generatoriumi Taurus Sliding Spacex 3000 Non Stop SSD3001, 30.. |
|
129.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
Lygintuvas su garo generatoriumi TAURUS Sliding Spacex 3000 Non Stop, 3000W, SSD.. |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-20 16:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TAURUS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8414234189882 |
| Gamintojo kodas | ssd3001 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 140g/min. |
| Garų smūgis | 400g/min. |
| Padas | neprisvylančios dangos |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1300ml |
| Jonizuoti garai | + |
| Svoris | 3kg |
| Temperatūros reguliavimas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |

























