Sony MDR-EX110AP kaina
Sony MDR-EX110AP kaina
Laidinės ausinės Sony MDR-EX110AP, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.5 € Daugiau |
|
15.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
15.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Black | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | BlackDaugiau |
|
11.69 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Sony MDR-EX110APWQ ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
12.19 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
12.19 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Ausinės Sony MDR-EX110APB BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
12.19 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
12.19 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Laidinės ausinės Sony MDR-EX110AP, balta sp./sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.5 € Daugiau |
|
12.19 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
12.19 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Red Sony MDR-EX110AP In-ear, RedDaugiau |
|
12.24 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Sony In-ear Headphones EX series, Red | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | RedKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
12.73 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
12.73 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ausinės Sony MDR-EX110APB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
12.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
12.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Black | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | BlackDaugiau |
|
12.91 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Sony In-ear Headphones EX series, Black | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | Black |
|
12.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
12.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Black | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | BlackDaugiau |
|
13.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Į ausis įdedamos ausinės Sony MDR-EX110AP su mikrofonu, JuodosDaugiau |
|
13.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
"Sony" MDR-EX110AP, laidinis, 5-24000 Hz, skambučiai/muzika, 3 g, ausinės, juodo..Daugiau |
|
14.52 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Sony MDR-EX110AP - oreproptelefoner meDaugiau |
|
14.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
14.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Black | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | BlackDaugiau |
|
15.05 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Sony In-ear Headphones EX series, Red | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | RedDaugiau |
|
15.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
15.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Black Sony MDR-EX110AP In-ear BlackDaugiau |
|
15.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
15.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Laidinės ausinės Sony MDR-EX110AP, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.5 € Daugiau |
|
15.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
15.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony MDR-EX110AP, Black MDREX110APB.CE7Daugiau |
|
16.16 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
16.16 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sony In-ear Headphones EX series, Red | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | RedDaugiau |
|
16.59 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Sony In-ear Headphones EX series, Black | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | Black | ..Daugiau |
|
16.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
16.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės Sony In-ear Headphones EX series, Red Sony MDR-EX110AP In-ear RedDaugiau |
|
19.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony MDR-EX110AP Laisvų rankų įranga Vielinis Įkišamos į ausį Skambučiai / muzik.. |
|
28.02 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
28.02 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Į ausis įdedamos ausinės Sony MDR-EX110AP 3,5 mm Balta |
|
33.00 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
33.00 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 20:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4905524929225 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5hz |
| Jautrumas | 103db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | neodimio magnetas; y tipo kabelis; l formos 4 kontaktų kištukas, suderinamas su išmaniaisiais telefonais |
| Jautrumas (dB/mW) | 103 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 3g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |















































