Sodo palapinė MultiGarden 3x3m, pilka kaina
Sodo palapinė MultiGarden 3x3m, pilka kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | MULTIGARDEN |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5905817005741 |
| Tipas | sulankstomos pavėsinės, proginės palapinės |
| Medžiaga | poliesterio audinys |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 300cm |
| Aukštis | 250cm |
| Ilgis | 300cm |












