Socomec NETYS PE 1500VA, 900 W kaina
Socomec NETYS PE 1500VA, 900 W kaina
NETYS PE UPS 1500VA/900W 230V/AVR/6XIEC 320,LED,USB | NPE-1500-LCD | 8027122515184 |
|
258.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Socomec NETYS PE UPS 1500VA/900W 230V/AVR/6XIEC 320,LED,USB | NPE-1500-LCD | 802.. |
|
265.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Socomec Netys PE1500Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
271.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Socomec Netys PE1500 |
|
295.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
295.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 09:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOCOMEC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 8027122515184 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 55min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 900w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 11.2kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | sauga: iec/en 62040-1, as 62040.1.1, as 62040.1.2; emc: iec/en 62040-2, as 62040.2 |
| Išvesties jungtys | usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Aukštis | 20.5cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |

























