Kaitlentė Siemens ED65KHSB1E kaina
Kaitlentė Siemens ED65KHSB1E kaina
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Siemens ED65KHSB1E | ED65KHSB1E | 4242003935149 |
|
558.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Kaitlentė Indukcinė Viryklė - Siemens ED65KHSB1E 4 Zonos 6900W Juoda |
|
561.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
561.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siemens ED65KHSB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 693.0 € |
|
573.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SIEMENS ED65KHSB1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
574.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
574.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Siemens ED65KHSB1EYra sandėlyje. |
|
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003935149 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51 mmcm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Matmenys | 5.1 x 59.2 x 52.2cm |
| Svoris | 11kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | kairėje pusėje lanksti zona (flex), greitas įkaitinimas, likutinės šilumos indikacija, apsaugos funkcijos |
| Rodyti daugiau | |


























