Orkaitė Siemens CM656GBS1 kaina
Orkaitė Siemens CM656GBS1 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-10-10 19:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242003658369 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | orkaitė su mikrobangų funkcija, Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 45l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |
























