Shokz OpenRun Pro 2 Mini kaina
Shokz OpenRun Pro 2 Mini kaina
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Headset Wireless Ear-hook Sports Bluetooth BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229.95 € Daugiau |
|
163.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės SHOKZ OpenRun Pro 2 MiniLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
164.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Headset Wireless Ear-hook Sports Bluetooth Black |
|
145.64 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.12 eur/mėn Daugiau |
|
151.21 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Ausinės Shokz Open Run Pro 2 Mini OrangePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
151.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
151.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Headset Wireless Ear-hook Sports Bluetooth BlackDaugiau |
|
151.94 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Laisvų rankų įranga Bevielis Ausinės su kabliukais Spor.. |
|
152.95 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
152.95 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Belausis Bevielis Sportinis Bluetooth ausinės su ausų l..Daugiau |
|
153.10 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Shokz Słuchawki Shokz OpenRun Pro 2 Mini Black 810092679639Daugiau |
|
153.21 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
153.21 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Headset Wireless Ear-hook Sports Bluetooth BlackDaugiau |
|
156.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
156.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Headset Wireless Ear-hook Sports Bluetooth BlackDaugiau |
|
157.02 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini ausinės su belaidėmis ausinėmis, sportinės, su ausų kab..Daugiau |
|
158.72 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Ausinės Shokz Open Run Pro 2 Mini OrangeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
158.82 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
158.82 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Słuchawki Shokz OpenRun Pro 2 Mini Orange |
|
159.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
159.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Laisvų rankų įranga Bevielis Ausinės su kabliukais Spor..Daugiau |
|
162.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Headset Wireless Ear-hook Sports Bluetooth BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229.95 € Daugiau |
|
163.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės SHOKZ OpenRun Pro 2 MiniLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
164.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ausinės Shokz OpenRun Pro2 Mini, Oranžinės spalvosDaugiau |
|
165.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
165.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Shokz Open Run Pro 2 Mini Ausinės su kaulo laidumo technologija, OranžinėDaugiau |
|
168.15 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
168.15 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini ausinės su belaidėmis ausinėmis, sportinės, su ausų kab..Daugiau |
|
174.30 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Schwarz |
|
179.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
179.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini ausinės belaidės su ausinėmis sportui, oranžinėsDaugiau |
|
180.60 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Belaidės Ausinės - SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Bluetooth 10m Diapazonas 12h Baterij.. |
|
198.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Shokz Open Run Pro 2 Mini Ausinės su kaulo laidumo technologija, OranžinėDaugiau |
|
199.99 €
|
Į parduotuvę eleme.lt |
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Black Headset with microphoneDaugiau |
|
205.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
205.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
Shokz Open Run Pro 2 Mini Bone conduction headphones, BlackDaugiau |
|
209.30 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 09:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHOKZ |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0810092679646 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 0.2m |
| Jautrumas (dB/mW) | 96 |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 12val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 30g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rodyti daugiau | |











































