Sharkoon Skiller SGH2 kaina
Sharkoon Skiller SGH2 kaina
Sharkoon Skiller SGH20 schwarz USB-A (4044951043378)Daugiau |
|
21.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
21.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharkoon Headphone Skiller SGH20 black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
21.93 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
21.93 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Sharkoon Skiller SGH20, black 4044951043378Daugiau |
|
26.98 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
26.98 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sharkoon Skiller SGH25 (schwarz. 3.5 mm Klinke) |
|
27.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
27.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės Sharkoon Skiller SGH20 (juodas, USB-A)Daugiau |
|
29.17 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
29.17 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Sharkoon Skiller SGH20 (schwarz, USB-A)Daugiau |
|
30.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
30.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARKOON |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4044951019984 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 94db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 390g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | instrukcija |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




















