Sharkoon SGH10 kaina
Sharkoon SGH10 kaina
Sharkoon SKILLER SGH10 |
|
13.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
13.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sharkoon Skiller SGH10 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
18.50 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
18.50 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
HSE Sharkoon SGH10 Ausinės Žaidimams |
|
18.50 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
18.50 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Sharkoon Headset Skiller SGH10 Stereo Klinke schwarz |
|
20.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
20.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharkoon Skiller SGH10 4044951040681 |
|
20.36 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
20.36 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Laidinės žaidimų ausinės Sharkoon Skiller SGH10, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.69 € |
|
24.09 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Sharkoon Skiller SGH10, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.69 € |
|
24.09 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sharkoon Headset Skiller SGH10 Stereo Klinke schwarz |
|
24.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
24.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARKOON |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4044951040681 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | lankstus ir nuimamas mikrofonas su vėjo filtru; audinio ausinės, pralaidžios orui; spyruoklinio plieno pakaba su savaime prisitaikančiu lankeliu; trrs 3,5 mm jungtis, komplekte y adapteris į 2 x 3,5 mm (pc); garsumo reguliavimas ant laido |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 253g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Rodyti daugiau | |




















