Sharkoon SGH10 цена
Sharkoon SGH10 цена
Sharkoon SKILLER SGH10 |
|
13.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
13.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharkoon Skiller SGH10 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
18.50 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
18.50 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
HSE Sharkoon SGH10 Ausinės Žaidimams |
|
18.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
18.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Sharkoon Headset Skiller SGH10 Stereo Klinke schwarz |
|
20.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
20.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharkoon Skiller SGH10 4044951040681 |
|
20.36 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
20.36 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Sharkoon Skiller SGH10, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.69 € |
|
24.09 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Sharkoon Skiller SGH10, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.69 € |
|
24.09 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sharkoon Headset Skiller SGH10 Stereo Klinke schwarz |
|
24.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
24.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:51
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARKOON |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4044951040681 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | lankstus ir nuimamas mikrofonas su vėjo filtru; audinio ausinės, pralaidžios orui; spyruoklinio plieno pakaba su savaime prisitaikančiu lankeliu; trrs 3,5 mm jungtis, komplekte y adapteris į 2 x 3,5 mm (pc); garsumo reguliavimas ant laido |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 253g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |




















