Kavos aparatas Severin KA 9307 kaina
Kavos aparatas Severin KA 9307 kaina
Severin KA 9307Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.99 € |
|
54.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas Severin KA 9307Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.99 € |
|
75.59 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
75.59 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Severin KA 9307 Coffee Maker w/ 2 Thermoses |
|
53.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
53.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin KA 9307 black Filter Coffee Maker with 2 Pots |
|
54.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
54.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin KA 9307Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
54.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
54.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin Severin KA 9307 kavos aparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
54.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin KA 9307Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.99 € |
|
54.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin KA 9307Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
59.15 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
59.15 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Kavos aparatas Severin KA 9307 juoda |
|
59.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
59.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Kavos aparatas Severin KA 9307Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.99 € |
|
75.59 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
75.59 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4008146041464 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 24cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Svoris | 2kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | - |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |




































