Kavos aparatas Severin KA 4814 kaina
Kavos aparatas Severin KA 4814 kaina
Severin KA 4814Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.0 € |
|
146.56 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Filtrinis kavos aparatas Severin KA 4814, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
146.57 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin KA 4814Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
161.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin KA 4814Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.0 € |
|
146.56 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas Severin KA 4814 juoda |
|
146.57 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
146.57 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Kavos aparatas Severin KA 4814Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
146.57 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
146.57 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin KA 4814 kavos aparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.66 eur/mėn |
|
146.57 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Filtrinis kavos aparatas Severin KA 4814, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
146.57 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Filtrinis kavos aparatas Severin KA 4814, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
146.57 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin Coffee machine stainless steel black KA 4814 (KA4814)Daugiau |
|
147.74 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Coffee maker with grinder SEVERIN KA 4814 |
|
151.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
151.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas Severin KA 4814Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
154.19 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
154.19 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin KA 4814 coffee maker Semi-auto Drip coffee maker |
|
156.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
156.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin KA 4814Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
161.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 2973206946633 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 43.5cm |
| Plotis | 27cm |
| Gylis | 22cm |
| Svoris | 4.64kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 200g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | liečiamas ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, nuimamas kavos indas, malimo malūnėlis, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija, kavos filtras |
| Kita informacija | automatinis išjungimas. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
































