Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2461 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2461 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Severin 4L, FR 2461Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 89.99 € |
|
56.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Severin 4L, FR 2461 Airfryer FR2461,8 programų, 1300WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.99 € |
|
56.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin FR 2461 Hot Air Fryer10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
54.43 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gruzdintuvė Severinas FR2461 |
|
54.43 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
54.43 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin FR 2461 Hot Air Fryer |
|
55.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
55.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin FR 2461 Hot Air Fryer |
|
56.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
56.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Severin 4L, FR 2461Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 89.99 € |
|
56.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Severin 4L, FR 2461 Airfryer FR2461,8 programų, 1300WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.99 € |
|
56.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin FR 2461 Hot Air FryerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
60.24 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
60.24 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin FR 2461 Hot Air FryerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
63.25 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
63.25 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 4008146046551 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 4l |
| Krepšelio talpa | 4kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | lietimui jautrus skydelis |
| Galia | 1300w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 33cm |
| Svoris | 3kg |
| Kita informacija | naujas, su ce sertifikatu, išrašoma pvm sąskaita faktūra |
| Gamintojo kodas | 4008146046551 |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |























