Samsung VS20B75AGR5 kaina
Samsung VS20B75AGR5 kaina
Samsung Jet 75E Pet VS20B75AGR5/GE Black | VS20B75AGR5/GE | 8806095108810 |
|
256.55 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Samsung Jet 75E Pet VS20B75AGR5/GE Black | VS20B75AGR5/GE | 8806095108810 |
|
261.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung VS20B75AGR5 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.72 eur/mėn |
|
267.19 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys Samsung Jet 75e dulkių siurblys belaidis 200w 60minKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 435.0 € |
|
267.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - šluota Samsung VS20B75AGR5 |
|
267.19 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
267.19 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung Jet 75E Pet VS20B75AGR5/GE czarny |
|
271.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
271.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Samsung VS20B75AGR5 | VS20B75AGR5 | 8806095108810 |
|
286.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Dulkių siurblys - šluota Samsung VS20B75AGR5 |
|
308.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
308.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Samsung VS20B75AGR5 | 8806095108810 |
|
310.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
310.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Belaidis dulkių siurblys SAMSUNG Jet 75 Pet, VS20B75AGR5, žalsvai sidabrinisYra sandėlyje. |
|
329.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
329.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 02:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8806095108810 |
| Tipas | belaidis vertikalus dulkių siurblys |
| Galia | 800w |
| Įsiurbimo galia | 200w |
| Maitinimas | akumulatorowe |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| 360° sukiojama žarna | netaikoma |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 21cm |
| Svoris | 2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0,4 ll |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | netaikoma |
| Kita informacija | sieninė įkrovimo stotis su led įkrovimo indikatoriumi, apsauga nuo perkrovos ir giluminio iškrovimo, 12 v kabelis automobilio žiebtuvėliui, komplekte siauras antgalis, šepetėlis ir guminis gramdiklis; plaunamas dulkių konteineris ir filtras |
| Guminiai ratukai | - |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | airclean |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |




























