Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C22 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C22 kaina
Samsung BeSpoke RB38C7B5C22Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1001.20 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C22 |
|
1001.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1001.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 12:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095078281 |
| Gamintojo kodas | rb38c7b5c22 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 169kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 83kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai, 3 stiklinės lentynos, 3 lentynos durelėse, lentynėlė buteliams |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | no frost, spacemax™ |
| Rodyti daugiau | |

























