Orkaitė Samsung NV75T9549CD kaina
Orkaitė Samsung NV75T9549CD kaina
Įmontuojama garinė orkaitė Samsung NV75T9549CD | NV75T9549CD | 8806090106804 |
|
1176.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama garinė orkaitė Samsung NV75T9549CD |
|
1184.83 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1184.83 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung NV75T9549CDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1325.0 € |
|
1210.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama garinė orkaitė Samsung NV75T9549CDYra sandėlyje. |
|
1229.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1229.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806090106804 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 59.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 75l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Rodyti daugiau | |






















