Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN kaina
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN kaina
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN, QHD, 165 Hz, 32"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 224.9 € |
|
193.06 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Samsung LS32CG552EUXENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 236.0 € |
|
200.16 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monitorius Samsung Gaming Monitor LS32CG552EUXEN 32 " VA 16:9 165 Hz 1 ms..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
230.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN, 32" LS32CG552EUXEN |
|
181.43 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
181.43 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„Samsung LS32CG552EUXEN“ 32 colių QHD lenktas žaidimų monitorius 2560x1440 / 16:..Daugiau |
|
187.65 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN 32'' Gaming Monitor |
|
191.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
191.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung Odyssey G5 LS32CG552EUXEN 32" Gaming VA 16:9 Curved monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.31 eur/mėn |
|
193.05 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN, QHD, 165 Hz, 32"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 224.9 € |
|
193.06 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN, QHD, 165 Hz, 32"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 224.9 € |
|
193.06 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN 32 colių QHD lenktas žaidimų monitorius 2560x1440/16:9/30..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
193.06 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
193.06 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Monitorius SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32 colių VA 2560 x 1440 lenktas 1000R 165Hz 30.. |
|
196.84 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
196.84 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung LS32CG552EUXENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 236.0 € |
|
200.16 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED .. |
|
200.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
200.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung LS32CG552EUXEN 32 colių QHD lenktas žaidimų monitorius 2560x1440/16:9/30..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
202.71 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
202.71 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Samsung LS32CG552EUXEN 32" QHD Curved Gaming Monitor 2560x1440/16:9/300cd/m2/1ms.. |
|
202.97 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Samsung S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED.. |
|
206.89 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Samsung | Gaming Monitor | LS32CG552EUXEN | 32 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 2.. |
|
207.64 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
„Samsung S32CG552EU“ kompiuterio monitorius 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikselių „.. |
|
208.68 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32inch VA |
|
209.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
209.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung S32CG552EU, 81.3 cm (32"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 1 ms, Black |
|
212.63 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
„Samsung S32CG552EU“ kompiuterio monitorius, 81,3 cm (32"), 2560 x 1440 taškų, Q.. |
|
216.31 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Samsung S32CG552EU kompiuterio monitorius 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikseliai Qu.. |
|
218.76 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN 32" QHD Curved Gaming Monitor 2560x1440/16:9/300cd/m2/1ms.. |
|
219.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
219.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32inch VA 2560 x 1440 Curved 1000R 165Hz 300cd/m2 1ms MPR.. |
|
219.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
219.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung S32CG552EU computer monitor |
|
228.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
228.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Monitorius Samsung Gaming Monitor LS32CG552EUXEN 32 " VA 16:9 165 Hz 1 ms..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
230.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED.. |
|
239.43 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Samsung S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED.. |
|
240.01 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
240.01 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32inch VA 2560 x 1440 Curved 1000R 165Hz 300cd/m2 1ms MPR.. |
|
258.61 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806095337241 |
| Įstrižainė | 31.5" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi |
| Kitos jungtys | 3.5 mm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 2500:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 165hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Montavimo tipas | 75 x 75 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker-freelow blue light |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi |
| Svoris | 5.2kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 477.4cm |
| Plotis | 616.6cm |
| Gylis | 272.6cm |
| Palaikomos technologijos | amd freesync, gaming hub |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Rodyti daugiau | |











































































