Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN цена
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN цена
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN, QHD, 165 Hz, 32"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
193.60 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
193.60 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Monitorius - Samsung Odyssey G5 G55C 32", 2560x1440, JuodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 236.0 € |
|
193.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Samsung Gaming Monitor LS32CG552EUXEN 32 " VA 16:9 165 Hz 1 ms..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
228.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Odyssey G5 LS32CG552EUXEN 32" Gaming VA 16:9 Curved monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.17 eur/mėn |
|
193.01 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN 32 colių QHD lenktas žaidimų monitorius 2560x1440/16:9/30..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
193.01 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
193.01 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN, QHD, 165 Hz, 32"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
193.60 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
193.60 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Samsung LS32CG552EUXEN, QHD, 165 Hz, 32"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
193.60 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
193.60 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Monitorius - Samsung Odyssey G5 G55C 32", 2560x1440, JuodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 236.0 € |
|
193.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32 colių VA 2560 x 1440 lenktas 1000R 165Hz 30.. |
|
193.60 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
193.60 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
SAMSUNG Odyssey G5 LS32CG552EUXEN - 165Hz | QHD | 32'' | VA | 1msбольше |
|
199.94 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED .. |
|
200.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
200.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung LS32CG552EUXEN 32 colių QHD lenktas žaidimų monitorius 2560x1440/16:9/30..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
202.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
202.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Samsung S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED.. |
|
206.89 €
|
B магазин baitukas.lt |
Samsung | Gaming Monitor | LS32CG552EUXEN | 32 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 2.. |
|
207.64 €
|
B магазин complius.lt |
SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32inch VA 2560 x 1440 Curved 1000R 165Hz 300cd/m2 1ms MPR..больше |
|
209.63 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
209.63 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32inch VA |
|
209.65 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
209.65 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
„Samsung S32CG552EU“ kompiuterio monitorius, 81,3 cm (32"), 2560 x 1440 taškų, Q.. |
|
211.65 €
|
B магазин doberman.lt |
Samsung S32CG552EU, 81.3 cm (32"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 1 ms, Black |
|
212.63 €
|
B магазин printera.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN, 32" LS32CG552EUXEN |
|
217.51 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
217.51 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung S32CG552EU kompiuterio monitorius 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikseliai Qu.. |
|
218.76 €
|
B магазин senetic.lt |
Samsung LS32CG552EUXEN 32" QHD Curved Gaming Monitor 2560x1440/16:9/300cd/m2/1ms.. |
|
219.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
219.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Samsung | Gaming Monitor | LS32CG552EUXEN | 32 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 2.. |
|
219.21 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Samsung | Gaming Monitor | LS32CG552EUXEN | 32 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 2.. |
|
220.57 €
|
B магазин etop.lt |
SAMSUNG Odyssey G5 LS32CG552EUXEN Monitorius | 32", QHD, Curved VA, 165 Hz |
|
226.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
226.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Monitorius Samsung Gaming Monitor LS32CG552EUXEN 32 " VA 16:9 165 Hz 1 ms..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
228.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung S32CG552EU computer monitor |
|
228.10 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
228.10 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Odyssey G5 G55C (2024), 32 inch Curved Žaidimų Monitorius, 165 Hz, VA, F.. |
|
238.68 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
238.68 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
SAMSUNG LS32CG552EUXEN 32inch VA 2560 x 1440 Curved 1000R 165Hz 300cd/m2 1ms MPR.. |
|
258.61 €
|
B магазин primtech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 17:06
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8806095337241 |
| Įstrižainė | 31.5" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi |
| Kitos jungtys | 3.5 mm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 2500:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 165hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Montavimo tipas | 75 x 75 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker-freelow blue light |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi |
| Svoris | 5.2kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 477.4cm |
| Plotis | 616.6cm |
| Gylis | 272.6cm |
| Palaikomos technologijos | amd freesync, gaming hub |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |











































































