Rogutės Hamax Sno Action 503434, juodos kaina
Rogutės Hamax Sno Action 503434, juodos kaina
Rogutės Hamax Sno Action 503434 |
|
68.31 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
68.31 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Rogutės Hamax Sno Action, juodosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
68.41 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 11:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HAMAX |
| Kategorija | Rogutės |
| Prekės kodas | 7029775034341 |
| Maksimalus naudotojo svoris | 80kg |
| Ilgis | 95cm |
| Plotis | 51cm |
| Aukštis | 38cm |
| Atlošas | - |
| Tipas | rogutės su vairu |
| Rūšis | plastikinės |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
| Kilmės šalis | norvegija |
| CE ženklinimas | + |
| ES atstovas | hts besafe as; keizerstraat 3, 2512 utrecht; [email protected] |
| Rodyti daugiau | |


















