Qoltec 53044 10kVA, 8kW kaina
Qoltec 53044 10kVA, 8kW kaina
QOLTEC 53044 Qoltec Nepertraukiamas maitinimo šaltinis On-line 10KVA 8kW LCD USB |
|
919.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
919.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Qoltec 53044 Nepertraukiamo maitinimo UPS On-line Gryna sinusinė banga 10kVA ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1003.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS On-line Pure Sine Wave 10kVA 8kW LCD USB | 53044 | 5901878530444 |
|
890.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Qoltec UPS On-line 10000VA 8000W 53044 |
|
898.28 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
898.28 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Qoltec UPS On-line Pure Sine Wave 10kVA 8kW LCD USB | 53044 | 5901878530444 |
|
898.85 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
QOLTEC 53044 Qoltec Nepertraukiamas maitinimo šaltinis On-line 10KVA 8kW LCD USB |
|
919.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
919.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
„Qoltec Pure Sine Wave 53044“.Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
952.09 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
952.09 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Power supply Qoltec 53044 (MT, 10000VA) |
|
957.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
957.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
QOLTEC 53044 UPS 10KVA 8kW |
|
966.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
966.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
QOLTEC 53044 Uninterruptible power supply On-line 10KVA 8kW LCD USB |
|
973.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
„Qoltec Pure Sine Wave 53044“.Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
999.69 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
999.69 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Qoltec 53044 Nepertraukiamo maitinimo UPS On-line Gryna sinusinė banga 10kVA ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1003.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
QOLTEC 53044 Uninterruptible power supply On-line 10KVA 8kW LCD USB |
|
1013.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1013.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
QOLTEC 53044 Uninterruptible power supply On-line 10KVA 8kW LCD USB |
|
1037.96 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Qoltec 53044 Uninterruptible power supply UPS | On-line | Pure Sine Wave | 10kVA.. |
|
1038.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1038.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elektros paskirstymas ir valdymas Qoltec QOLTEC 53044 Qoltec Uninterruptible poweDaugiau |
|
1109.99 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 01:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | QOLTEC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5901878530444 |
| Gamintojo kodas | 53044 |
| Architektūra | on-line |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 10min. |
| Galingumas (VA) | 10000 |
| Galingumas | 8000w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 56.1kg |
| Pridedama programinė įranga | + |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rs-232 |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Aukštis | 61cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 50.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |
































