Mikrobangų krosnelė Proficook PC-MWG 1176 kaina
Mikrobangų krosnelė Proficook PC-MWG 1176 kaina
Profi Cook PC-MWG 1176 H Mikrowelle 800 W Grillfunktion, Heißluft-Funktion, Time.. |
|
177.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
177.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Proficook MWG1176HKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.0 € |
|
177.66 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 08:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PROFICOOK |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4006160011760 |
| Gamintojo kodas | pc-mwg 1176 h |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su konvekcija |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.6cm |
| Plotis | 49cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Svoris | 12.7kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 27cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | apie 4 kombinuotos programos (mikrobangos+grilis/konvekcija). |
| Rodyti daugiau | |





















